13 квітня 2020, 18:06

Установи можуть закривати на карантин, якщо в колективі виявлять хворих на COVID-19

Прес-служба КМДА

До суб’єктів господарювання, в трудових колективах яких виявлені хворі на COVID-19, можуть запроваджувати протиепідемічні обмежувальні заходи строком на 14 календарних днів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київ не запроваджуватиме комендантську годину, - Кличко".

Таке рішення зафіксували у протоколі №22 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба КМДА.

Як пояснили у головному управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві, якщо в організованому трудовому колективі, наприклад, промислового підприємства, хтось захворів на COVID-19, то весь колектив (відділ, цех тощо), який теоретично міг контактувати з хворим, буде відправлений на самоізоляцію з обов’язковим наглядом лікарів на 14 днів.

При цьому для кожного підприємства чи установи складатимуть окремий план ліквідації вогнища інфекційного захворювання. Складатимуть план та контролюватимуть його виконання Київський міський лабораторний центр МОЗ України, головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві та головне управління Держпраці у Київській області.

Так, рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є обов’язковими для всіх підприємств, установ та організацій, розташованих у місті Києві.

Нагадаємо, проект генплану Києва передбачає зведення другого виїзду із ДВРЗ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати