29 листопада 2022, 11:55

Усиновлення або тимчасовий прихисток дітей: корисні онлайн-ресурси

Пресслужба Мінсоцполітики

В Мінсоцполітики розповіли, де та як онлайн можна отримати більше інформації, залишити заяву на первинну консультацію з усиновлення або подати заяву на кандидатство в усиновлювачі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нацполіція знайшла 30 тисяч людей, яких вважали зниклими безвісти"

1) Чат-бот “Дитина не сама” -  ресурс допомоги дітям у воєнний час.

Ним варто скористатися, якщо:

  • хочете тимчасово прихистити дитину у сім’ї,

  • бачите дитину без нагляду,

  • ваша дитина загубилася.

Близько 2000 українців з десятків тисяч тих, хто зголосився прийняти у свою сім’ю дитину, пройшли спеціальне навчання, подолали всі етапи відбору в рамках програми “Дитина не сама” та успішно завершили підготовку. В будь – яку мить вони готові прихистити дитину, як це зробили герої відео.

2) Подати онлайн-заяву на отримання первинної консультації з усиновлення або на кандидатство в усиновлювачі можна на порталі Дія (офлайн ви також можете це зробити у Службі у справах дітей): 

  • на порталі Дія зайдіть у власний кабінет (авторизуйтесь),

  • у вкладці Послуги оберіть розділ Сім'я та послугу, якою цікавитесь.

З першого червня подали заявки на онлайн-консультацію з усиновлення через портал Дія 744 людини. Заяву на кандидатство в усиновлювачі онлайн стало можливим подати з 9 вересня, і за цей час 39 громадян успішно направили заяви до Служби у справах дітей в регіонах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати