29 жовтня 2020, 14:05

Уряд забезпечить рівні можливості жінкам та чоловікам у секторі безпеки та оборони

Прес-служба КМУ

28 жовтня Уряд затвердив Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”. Він розрахований на 2020-2025 роки і допоможе забезпечити рівну участь жінок та чоловіків у подоланні збройних конфліктів, встановленні миру, а також протидію насильству за ознакою статі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив законопроєкт щодо посилення соціального захисту осіб похилого віку"

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

"Жінки мають бути включені до процесів ухвалення рішень і для них мають бути створені всі належні умови для гідної служби. Успішне розв'язання конфліктів та підтримка мирного діалогу однаковою мірою потребує участі жінок та чоловіків і сьогодні ми зробили важливий крок у цьому напрямку”, - коментує рішення Уряду Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

За її словами, в Національному плані враховано пріоритети Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО. Ця програма базується на рекомендаціях Північноатлантичного Альянсу, зокрема щодо реформ у секторі безпеки і оборони, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

“Окрім військового аспекту, Національний план спрямований на гуманітарну допомогу. Усі жінки, які постраждали внаслідок конфлікту, зокрема внутрішньо переміщені особи, мають бути забезпечені належними соціальними й медичними послугами, доступом до правосуддя. Цей План дозволить прицільно визначати усі потенційні виклики та завчасно їх вирішувати”, - зазначила Ольга Стефанішина.

Нагадаємо, Кабмін затвердив кандидатуру Павла Рябікіна на посаду Голови Держмитслужби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати