10 червня 2020, 14:38

Уряд виділив додатково майже 3 млрд грн на виплату допомоги по безробіттю

Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 10 червня, на засіданні Уряду було прийнято рішення про надання Фонду страхування на випадок безробіття додатково 2 972 млрд грн для виплати допомоги по безробіттю на безповоротній основі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Перший підприємець отримав рефінансування кредиту під 0%"

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Уряд робить всі можливі дії, щоб зберегти робочі місця. Але реальність така, що карантинні заходи негативно впливають на ринок праці і  кількість безробітних збільшується. Для того, щоб люди отримували допомогу своєчасно і в тому обсязі, який передбачений законом, сьогоднішнє рішення Уряду про додаткове фінансування є вкрай важливим", - прокоментував Міністр розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко

У відомстві також нагадали, що за рішенням Уряду від 27 квітня поточного року було  надано фінансову допомогу Фонду страхування на випадок безробіття у обсязі 1 277 млн грн для виплати допомоги по безробіттю. На сьогодні отримано фінансову допомогу у сумі 1 198 млн грн, що складає 94% передбачених обсягів. Це дозволило своєчасно виплачувати допомогу по безробіттю за квітень-травень.

Так, на момент виділення Урядом фінансової допомоги чисельність одержувачів допомоги по безробіттю перевищувала минулорічні показники на 43%. На сьогодні вже на 78% більше людей отримують допомогу по безробіттю в порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, в Мінекономіки розглянули проекти на 2021 рік, що претендують на держінвестиції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати