09 червня 2020, 15:38

Перший підприємець отримав рефінансування кредиту під 0%

Прес-служба Мінекономіки

В рамках оновленої програми "Доступні кредити 5-7-9%" АТ КБ "ПРИВАТБАНК" рефінансував підприємцю кредит на суму 1,1 мільйона гривень під 0% до кінця березня 2021 року. Банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені Урядом в час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Мінекономіки розглянули проекти на 2021 рік, що претендують на держінвестиції".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Банки-партнери програми державної підтримки вже опрацьовують заявки від підприємців відповідно до наших антикризових ініціатив. Бізнес отримуватиме нульові позики, збереже свій бізнес та робочі місця українців, а держава сплатить відсотки за цими позиками",  - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко

Також, за перший тиждень літа банки-партнери Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" видали 51 новий кредит на загальну суму в 32,6 млн гривень. Загалом, вже видано 605 кредитів на суму в 381,05  мільйона гривень.

Зазначається, що на минулому тижні Фонд підписав угоди про партнерство з двома новими банками - ОТП Банком та Міжнародним Інвестиційним Банком.

Готуються для затвердження Радою Фонду заявки про участь в програмі "Доступні кредити 5-7-9%" від Креді Агріколь Банк та Агропросперіс Банк.

Нагадаємо, СІМА пропонує інструментарій, щоб допомогти бізнесу відновитися.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати