07 жовтня 2021, 13:18

Уряд спростив порядок оформлення в'їзних українських віз для іноземних студентів

Пресслужба МЗС

6 жовтня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства закордонних справ, яка спрощує порядок оформлення в'їзних українських віз для іноземних студентів


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цілодобова консультативна підтримка громадян: МЗС презентувало новий чат-бот"

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Спрощений порядок передбачає, що посольства та консульства України за кордоном видаватимуть студентам візи на підставі електронних запрошень на навчання.

Країни світу сьогодні борються за іноземних студентів, намагаються привабити їх вигідними умовами. Конкуренція зрозуміла, адже йдеться про великі гроші для економіки та інвестицію в імідж країни. Сьогодні ми зробили важливий крок, який підвищить конкурентоздатність України у цій глобальній боротьбі”, - зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба .

Міністр додав, що нова процедура втілюється в життя спільно із іншими відомствами в рамках затвердженого Урядом України експериментального проєкту про організацію набору до закладів вищої освіти і навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства з використанням Єдиної міжвідомчої інформаційної системи.

Спрощений порядок оформлення віз для іноземних студентів набуде чинності після завершення впровадження міжвідомчої системи. МЗС України додатково повідомить точну дату, коли новий порядок оформлення віз вступить у дію. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати