20 січня 2021, 17:26

Уряд підтримав проєкт Стратегії воєнної безпеки України

Урядовий портал

Сьогодні, 20 січня, Кабінет Міністрів підтримав проект Стратегії воєнної безпеки України. Цей масштабний документ розроблений Міністерством оборони України на основі Стратегії національної безпеки України, затвердженої нещодавно Президентом Володимиром Зеленським.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ розробило Нацстратегію контролю онкозахворювань до 2030 року".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Документ покликаний замінити Воєнну доктрину і визначає цілі, пріоритети та шляхи реалізації державної політики у сферах національної безпеки і оборони в частині, що стосується забезпечення воєнної безпеки нашої держави.

Стратегія воєнної безпеки передбачає закріплення концепції всеохоплюючої оборони і залучення для її реалізації не лише Збройних Сил України, а й усіх складових сектору безпеки і оборони та громадянського суспільства. Новий документ також враховує ризики воєнної загрози з боку Росії та дисбаланс воєнних потенціалів України та Російської Федерації.

За словами Міністра оборони України Андрія Тарана, всеохоплююча оборона України передбачає застосування всіх форм і способів збройної боротьби з агресором. У тому числі, асиметричних та інших дій для оборони держави при дотриманні принципів і норм міжнародного права.

У разі схвального рішення РНБОУ, Стратегію воєнної безпеки буде введено в дію Указом Президента України.

Стратегія воєнної безпеки України є основою для розроблення Стратегічного оборонного бюлетеня України, програмних документів з питань оборони та розвитку сил оборони, розвитку озброєння та військової техніки, а також плану оборони України і планів застосування сил оборони.

Міністерство оборони впродовж трьох місяців після схвалення Стратегії воєнної безпеки має подати проєкт нового Стратегічного оборонного бюлетеня для розгляду і затвердження керівництву держави.

Нагадаємо, Уряд ухвалив законопроєкт щодо стимулювання діяльності вчених у ЗВО та наукових установах.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати