12 червня 2020, 11:10

Уряд напрацював понад 230 конкретних заходів для подолання наслідків кризи

Урядовий портал

Уряд напрацював понад 230 конкретних заходів для подолання наслідків кризи, викликаної коронавірусом.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До приватизації цього року готується близько 300 малих і середніх підприємств, – Денис Шмигаль".

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигальповідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що одним з ключових напрямків роботи очільник Кабінету Міністрів визначив підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу. "Ми вже виділили 4 млрд грн на програму рефінансування кредитів під 0% для невеликих бізнесів. Ми вже розробили програму "Нові гроші", яка дасть змогу брати нові кредити на розвиток. Всього на ці програми пільгового кредитування буде виділено 10 млрд грн в цьому році та 10 млрд грн в наступному році", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Важливим кроком, який допоможе бізнесу розвиватися, Денис Шмигаль також визначив запровадження принципу "регуляторної гільйотини" та ліквідацію цілого ряду підрозділів економічних розслідувань в усіх контролюючих службах. 

"Ми плануємо запровадження нульової декларації. Скасування тотальної фіскалізації спрощенців з повноцінним впровадженням програмних РРО, що важливо, адже це дасть величезне послаблення для малого і мікро- бізнесу в частині спрощення роботи", - відзначив Прем’єр-міністр. 

Крім того, Денис Шмигаль наголосив, що Уряд має окреме бачення розвитку промисловості, а головними векторами підтримки цієї галузі мають стати: внутрішнє державне замовлення, програми розвитку експорту, відновлення повноцінної роботи Експортно-кредитного агентства, внесення змін в елементи програми Prozorro стосовно локалізації.

"Ми маємо надати значну підтримку внутрішньому виробнику, який створює робочі місця, який платить податки в Україні, який створює додану вартість. Локалізація обов’язково стане одним із важливих елементів такої підтримки", - заявив Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, на програму дорожнього будівництва цього року виділено понад 100 млрд грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати