12 серпня 2020, 17:16

Уряд актуалізував відомості про державний кордон України

Урядовий портал

12 серпня рішенням Уряду схвалено законопроект "Про внесення зміни до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України", який актуалізує інформацію про державний кордон України та забезпечує вільний доступ до цих даних.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд підтримав проект закону про поступове виведення паспортів-книжечок з обігу".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що достовірні та однозначні дані про державний кордон України мають важливе значення для забезпечення національної безпеки, прийняття управлінських рішень державними органами, економічного розвитку держави, охорони навколишнього природного середовища, міжнародного співробітництва, економії часу та коштів при надзвичайних ситуаціях.

Так, законопроект передбачає:

- визначити склад відомостей про державний кордон України, а також підстав та порядку їх внесення до Державного земельного кадастру;

- виключити технічну документацію із землеустрою щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) державного кордону України з видів документації із землеустрою.

Також законопроектом пропонується встановити принцип відкритості відомостей про державний кордон України і забезпечити безкоштовний та вільний доступ до цих даних.

Зокрема, реалізація законопроекту сприятиме:

- забезпеченню прав та інтересів органів державної влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян на отримання актуальної і достовірної інформації про державний кордон України;

- підвищенню ефективності прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування управлінських рішень.

Нагадаємо, Кабмін дозволив виїзд з тимчасово окупованого Криму з метою вступу, або навчання в закладах освіти.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати