12 серпня 2020, 16:53

Уряд підтримав проект закону про поступове виведення паспортів-книжечок з обігу

Урядовий портал

Сьогодні, 12 серпня, на черговому засіданні урядовці підтримали проект Закону "Про паспорт громадянина України у формі книжечки".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін дозволив виїзд з тимчасово окупованого Криму з метою вступу, або навчання в закладах освіти".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що відповідно до документа, планується поступове виведення паспортів-книжечок із обігу. Натомість їх замінять пластикові картки.

Так, проект закону передбачає такі терміни дії паспорту:

- для осіб у віці від 16 до 25 років - до дня досягнення особою 25-річного віку;

- для осіб у віці від 25 до 45 років - до дня досягнення особою 45-річного віку за умови, що до дня вступу в силу цього закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 25-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений в період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, - фотокартку під час оформлення паспорта;

- для осіб у віці від 45 років - безстроково за умови, що до дня вступу в силу закону в паспорт вклеєна нова фотокартка після досягнення особою 45-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений після досягнення особою 45-річного віку, - фотокартку під час оформлення паспорта.

Таким чином, коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.

Нагадаємо, Урядом затверджено порядок автоматичного зіставлення показників обігу пального.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати