Упродовж літнього сезону інспектори з благоустрою винесли 9 007 приписів та склали 876 протоколів щодо порушення Правил благоустрою.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Мін’юст подав позов до ВАКС про застосування санкції до Таїсії Повалій"
Про це повідомляє Департамент територіального контролю міста Києва.
Зокрема, інспекція благоустрою склала 3 686 приписів і 379 протоколів щодо МАФів, які розміщені без дозволів. Друге місце за кількістю порушень займають літні майданчики: щодо них виписали 910 приписів і склали 152 протоколи. Замикає трійку найчастіших зауважень щодо стану благоустрою відновлення територій після аварійних робіт. Із цього приводу інспектори виписали 767 приписів.
Також фахівці констатували значну кількість випадків незадовільного стану автомобільних доріг і тротуарів, виявлених стихійних сміттєзвалищ, пошкоджень або знищень зелених насаджень.
"Наша головна мета – зробити місто чистішим і затишнішим, і це не лише про сміття. Вулиці Києва мають бути естетично привабливими й безпечними – як для жителів, так і для гостей. Важливо, щоб ті, хто живе і працює у столиці, розуміли власну участь у створенні міського комфорту, а також наслідки безвідповідальності чи невиконання встановлених зобов’язань", – зазначив директор Департаменту Михайло Буділов.
Всі власники тимчасових споруд попередньо отримують припис. Його вимога – надати дозвільні документи на розміщення елементу благоустрою або ж демонтувати споруди самостійно. Якщо документи не надходять до Департаменту територіального контролю міста Києва, то фахівці комунального підприємства "Київблагоустрій" за дорученням Департаменту виконують демонтажні роботи.
На фізичних та юридичних осіб, які вчасно не виконали вказані у приписі вимоги, складають протоколи про адміністративне правопорушення. Згідно зі статтею 152 КУпАП за подібне порушення передбачено штрафи від 340 до 1 700 грн.