31 липня 2020, 9:50

Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати навчання, - Денис Шмигаль

Урядовий портал

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що відповідно до закону про вищу освіту, університети мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання та форми організації освітнього процесу. Вчена рада закладу вищої освіти ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу та визначає строки навчання на відповідних рівнях.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно, - Денис Шмигаль".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей", - відзначив Прем’єр-міністр.  

Зазначається, що Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам вищої освіти планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень, встановлених Урядовою постановою №641. У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за наступним розкладом:

- для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;

- для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;

- для студентів ОС Магістр першого року навчання - у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Нагадаємо, Кабмін затвердив Положення про Центр професійного розвитку педагогів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати