25 січня 2023, 15:48

Умови прийняття до громадянства України: Раді рекомендують прийняти законопроєкт

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

25 січня відбулось засідання Комітету Верховної Ради з прав людини, на якому було розглянуто низку законопроєктів. Про це повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд вдосконалив програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО".

Так, народні депутати рекомендували Верховній Раді України проєкт Закону України про внесення змін до Законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України, реєстр. №7606 від 28.07.2022, поданий Кабінетом Міністрів України, за результатами розгляду прийняти в другому читанні та в цілому.

У висновку рекомендовано законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо звільнення деяких категорій осіб від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час купівлі нерухомого майна, реєстр. №7706 від 29.08.2022, поданий народним депутатом України Н. Приходько та іншими народними депутатами, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати