17 травня 2022, 17:15

Укрексімбанк виставив на продаж через СЕТАМ завод у Кам’янець-Подільському

Пресслужба Міністерства юстиції

Укрексімбанк виставив на продаж через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) нерухоме та рухоме майно непрацюючого заводу в Хмельницькій області, м. Кам'янець-Подільський.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна має чотири можливі напрями конфіскації активів росії, - Денис Малюська"

Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції.

Завод мав замкнутий цикл виробництва продукції та спеціалізувався на випуску твердосплавних інструментів для деревообробної та каменеобробної промисловості.

До складу лота входять 22 будівлі, 4 земельні ділянки та 39 747 одиниць обладнання.

Загальна площа всіх будівель становить 48 452 кв.м, загальна площа земельних ділянок – 8,774 га з цільовим призначенням: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Збережені потужності електроенергії – 2 МВт.

«Вдала локація на магістралі державного значення та наявні потужності в межах міста дозволять створити новий бізнес-простір на базі непрацюючого заводу. Крім того, банк надає можливість придбати ЦМК у кредит, що суттєво підвищує можливість його продажу», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро. 

Посилання на лот.

Стартова ціна: 56 947 946 грн.

Дата проведення аукціону: 27 травня 2022 року

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати