08 лютого 2022, 14:53

Укрексімбанк продав через СЕТАМ будівлю в історичному центрі Києва за 134,6 млн грн

Пресслужба Мін'юсту

Державний Укрексімбанк через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) продав триповерхову будівлю з підвалом в Києві на вулиці Мала Житомирська, 3 за 134 653 446 гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДПС перевірятиме покупців нерухомості"

Про це повідомляє пресслужба Мін'юсту.

Будівля розташовується в історичному та діловому центрі Києва у безпосередній близькості до Майдану Незалежності та визначних пам’яток – Софії Київської і Михайлівського Золотоверхого монастиря. Знаходиться в середині центрального кварталу напроти головної площі країни з фасадом на вулицю Малу Житомирську. Має власний двір з заїздами з двох вулиць, який можна використовувати для паркування автомобілів або облаштування внутрішнього простору. Будинок, зведений у 1895 році за проєктом Г.П.Познякова «Центральні Торгівельні Бані», нині має статус пам’ятника архітектури та історії під охороною держави.

Нагадаємо, що в грудні 2021 року на електронних торгах OpenMarket Укрексімбанком було реалізовано сусідню будівлю ХІХ ст. по вул. Софіївській, яка також є об’єктом культурної спадщини. Ціна продажу становила 46 739 834 гривень.

«У власності банку перебувають інші представницькі об’єкти комерційної нерухомості офісного призначення в центральних частинах столиці, а також виробничо-господарські приміщення, транспорт та обладнання в різних регіонах країни, які готуються до продажу. Умови та дати аукціонів буде оголошено на сайті банку та нашими партнерами з організації торгів», – повідомив член Правління Укрексімбанку Дмитро Каплюк.

«Аукціон з продажу будівлі на Малій Житомирській доповнив нашу з Укрексімбанком скарбничку успішних кейсів. Загалом вже реалізовано 35 лотів банку на 662 746 249 грн. Протягом року плануємо суттєво збільшити цей показник», – наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати