10 січня 2024, 16:09

Українці забронювали більш ніж 500 житлових сертифікатів на нові домівки

Пресслужба Мінцифри

Українські родини, які втратили свій дім через російську агресію, уже найближчим часом зможуть переїхати в нове житло. Вони забронювали 508 житлових сертифікатів на нові домівки за програмою єВідновлення, повідомила пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ: Кабмін затвердив чергові критерії оцінки допустимості держдопомоги".

Як зазначається, перший житловий сертифікат реалізувала родина з Гостомеля. В обмін на нього отримала новий дім у Бучі.

"Щоб скористатися сервісом, необхідно повідомити про зруйноване майно в Дії та подати заяву про єВідновлення. Далі зачекати, поки комісія органу місцевого самоврядування визначить суму компенсації, та одержати житловий сертифікат у застосунку. Після цього вибрати нове житло, домовитися з продавцем, відкрити в Дії розділ єВідновлення та вкладку Сертифікати на житло. Після цього натиснути "Забронювати кошти"– йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що впродовж 5-и робочих днів у застосунку надійде підтвердження, що кошти заброньовані. Тоді потрібно припинити право власності на знищене житло та оформити угоду купівлі-продажу. Упродовж 5 днів кошти надійдуть продавцю нерухомості – і ви є законним власником нової домівки.

Загалом українці вже подали понад 8 тисяч заяв про зруйноване майно в Дії, щоб отримати компенсацію за програмою єВідновлення й придбати нову квартиру чи будинок. Уже згенеровано більш ніж 2000 сертифікатів на суму в понад 3,6 млрд гривень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати