31 березня 2022, 18:17

Україна здійснює арешт російських літаків вартістю 2 млрд грн кожен

ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Ухвалою слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва від 21 березня 2022 року в межах кримінального провадження, відкритого за заявою Державного підприємства «Антонов», заарештовано дванадцять транспортних літаків Ан-124-100 «Руслан» російської авіакомпанії «Волга-Днепр».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомили у в прес-службі відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ДП «Антонов», арешт накладено з метою забезпечення збереження речових доказів і подальшого відшкодування шкоди.  

«росавіація незаконно надала право компанії, що входить в групу компаній «Волга-Днепр», видавати сертифікати льотної придатності на «Руслани»,  – зазначили в ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Фактично, протягом останніх років «Волга-Днепр» видавала сертифікати сама собі, ставлячи під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден, що є кричущим порушенням положень міжнародних конвенцій. Це серйозна перемога України, яка стала можливою завдяки неймовірним спільним зусиллям прокуратури, Мінтрансу, МВС, МЗС та Укроборонпрому. Наразі трьом літакам заборонено виліт з Німеччини, одному - з Канади, продовжується робота щодо арештів в інших юрисдикціях».

Згідно з ухвалою суду літаки підлягають передачі в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів  (АРМА).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати