19 червня 2020, 16:57

Україна відкрила усі пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою

Урядовий портал

Україна відкрила усі пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада не підтримала програму діяльності Уряду".

Про це заявив керівник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби Юрій Лисюкповідомляє Урядовий портал.

За його словами, Уряд розпорядженням від 20 травня відновив роботу усіх пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою, але фактично функціонують лише ті, де відновили роботу суміжні сторони.

Юрій Лисюк нагадав, що цього тижня відновлено роботу двох пунктів пропуску після відповідних рішень влади сусідніх країн. Так, з 16 червня у пункті пропуску "Шегині", що на кордоні з Польщею, знову почали пропускати автотранспорт, а з 17 червня з’явилася можливість перетинати українсько-румунський кордон у пункті пропуску "Солотвино".

Начальник управління наголосив, що як тільки уповноважені органи країн ЄС та Молдови приймуть рішення про відновлення роботи пунктів пропуску на кордоні з Україною, Держприкордонслужба готова забезпечити такий пропуск зі свого боку.

Нагадаємо, ВРУ схвалила закон щодо банкрутства в період карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати