10 жовтня 2022, 12:16

Україна припиняє реєстрацію у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності, пов’язаних з росією

Пресслужба Міністерства фінансів

Уряд прийняв постанову України «Деякі питання здійснення заходів зі сприяння захисту прав інтелектуальної власності та реєстрації у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону», розроблену Мінфіном спільно з Держмитслужбою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада України підтримала у першому читанні проєкт Держбюджету на 2023 рік"

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Прийнятою постановою врегульовується питання припинення сприяння захисту об’єктів прав інтелектуальної власності через російську агресію. А саме: встановлюється припинення реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону за заявами правовласників (їх уповноважених представників):

- громадян рф, юридичних осіб, що створені та зареєстровані відповідно до законодавства рф та/або кінцевим бенефіціарним власником яких є громадяни рф чи інші юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства рф;

- якщо виробниками, експортерами або імпортерами товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності, є особи, зазначені вище.

Окрім того, врегульовано питання встановлення зупинення реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності у Реєстрі за заявами правовласників (їх уповноважених представників) фізичних та/або юридичних осіб, до яких застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати