28 березня 2023, 11:41

Україна отримала 33 "швидкі" від міжнародних партнерів: деталі

Пресслужба МОЗ України

Україна отримала "швидкі" від міжнародних партнерів. Автомобілі були передані як гуманітарна допомога від ВООЗ за підтримки Європейського Союзу та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ продовжує консультації щодо впровадження системи верифікації ліків з 2D-кодуванням".

Так, загалом до України прибули 33 автомобілі. З них 20 автівок типу A1, що призначені для транспортування некритичних пацієнтів. Та ще 13 реанімобілів типу С, обладнанні апаратами для штучної вентиляції легень, інфузійними насосами та іншим обладнанням для надання першої допомоги пацієнтам у найбільш складних станах. 

Як зазначається, більшість автівок будуть доставлені на схід України, до центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які працюють у прифронтових областях. 

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, з початку повномасштабної війни росія вже пошкодила 103 "швидкі", ще 250 автівок було знищено та щонайменше 125 захоплено. Тому наразі кожен автомобіль швидкої медичної допомоги, переданий міжнародними партнерами, це значний внесок у порятунок життя та здоров’я українців.

З початку повномасштабної війни ВООЗ разом з партнерами пожертвували 56 автомобілів швидкої медичної допомоги, які вже працюють в різних областях України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати