19 червня 2021, 12:31

Укравтодор вперше вийшов на ринок єврооблігацій

Пресслужба Мінінфраструктури
Державне агентство автомобільних доріг України вперше у своїй історії випустило єврооблігації під державні гарантії. Випуск було здійснено на основному майданчику Лондонської фондової біржі. Було розміщено 700 млн доларів США під 6,25 % на строк 7 років.
Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.
У ході розміщення Укравтодор отримав заявок на майже 2,4 млрд доларів США від понад 140 інвесторів, що більше ніж втричі перевищило запланований обсяг випуску, а тому продемонструвало значний інтерес з боку глобального фінансового ринку, підтвердило довіру до України як держави, і до великих інфраструктурних проєктів, зокрема.
Організатори випуску єврооблігацій: спільні букранери та спільні лід-менеджери — J.P. Morgan та Dragon Capital, ко-менеджер — АТ «УкрЕксімбанк». Юридичні радники — White & Case LLP, Linklaters LLP, AVELLUM, Sayenko Kharenko.
За ці кошти буде профінансовано роботи з оновлення та будівництва 770 км державних доріг, а також будівництво Запорізьких мостів. Наприклад, Федеральна адміністрація швидкісних доріг США використовує облігації як інструмент залучення коштів на утримання доріг, яких в країні чимало. Так, у 1992 році для підтримки та розвитку системи доріг в США випустили облігації на суму в 47 млрд доларів. Їх продовжують активно використовувати і зараз.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати