10 червня 2015, 13:06

У Запоріжжі заарештована розвідниця терористичної організації «ДНР»

Прес-служба Генеральної прокуратури України

За клопотанням прокуратури Запорізької області та слідчого УСБУ в області Жовтневий райсуд м. Запоріжжя арештував розвідницю терористичної організації «ДНР», повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
Встановлено, що з жовтня минулого до квітня цього року 27-річна жителька м. Сніжне Донецької області очолювала розвідувальні підрозділи різних терористичних груп, в тому числі «Оплоту». Зловмисниця здійснювала збір інформації про кількість, дислокацію та рух бойових підрозділів Збройних Сил України на території Донецької, Харківської та Запорізької областей. Метою такої діяльності було здійснення терактів та координація артилерійських ударів з важкого озброєння.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Розвідницю затримали 3 червня 2015 року на території Бердянського району Запорізької області оперативники УСБУ в області. Наступного дня їй було повідомлено про підозру в участі в терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).
Наразі УСБУ в області проводить досудове розслідування, процесуальне керівництво в якому здійснює прокуратура.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати