09 червня 2020, 13:21

У ВРП відбулося засідання комісії з питань вищого корпусу держслужби в системі правосуддя

Прес-служба ВРП

У Вищій раді правосуддя відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, під час якого розглянуто та затверджено пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Не можна змінювати визначене судом місце проживання дитини через зміну обставин, - КЦС ВС".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, комісія підтримала пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя, щодо дисциплінарного провадження, порушеного рішенням ВРП від 6 червня 2019 р. №1564/0/15-19 стосовно Голови ДСА України Холоднюка Зеновія Васильовича за заявою адвоката Архіпова Олександра Юрійовича в інтересах Щотки Станіслава Олексійовича.

Крім цього, прийнято рішення внести ВРП пропозицію з висновком про закриття вказаного дисциплінарного провадження у зв’язку із закінченням строку притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Також Комісія підтримала пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя, від 5 червня 2020 р. із питань дисциплінарного провадження, порушеного рішенням ВРП від 12 березня 2020 р. №743/0/15-20 стосовно Голови ДСА України Холоднюка Зеновія Васильовича за заявою Татенка Валерія Миколайовича.

Як зазначається, комісія вирішила внести ВРП пропозицію з висновком про закриття дисциплінарного провадження у зв’язку з відсутністю у діях Холоднюка З.В. дисциплінарного проступку та підстав для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Протокол засідання Комісії від 5 червня 2020 р. буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, Верховний Суд засумнівався у висновках судів попередніх інстанцій про законність визнання знака "Корвалол Corvalolum" добре відомим.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати