20 листопада 2023, 13:10

У ВРП розподілено 6503 скарг щодо дисциплінарного проступку судді

Пресслужба ВРП

З 1 листопада 2023 року у ВРП відновлено розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора. Від моменту відновлення авторозподілу - з 1-го по 17-те листопада розподілено 6114 старих справ, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову та заступника голови Господарського суду Харківської області"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

З 1 по 17 листопада також розподілено 389 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 168.

У процесі авторозподілу здійснюється об’єднання скарг різних заявників стосовно одного й того самого судді чи скарг стосовно суддів різних судових інстанцій, які здійснювали судочинство в одній судовій справі. Окремі справи можуть містити 15-20 проваджень, які потребують об’єднання.  

Інформація про уже розподілені скарги (деталізована інформація про автоматизований розподіл) розміщена у рубриці "Реєстр автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП" у розділі "Діяльність" на сайті ВРП. Під час пошуку скарги слід орієнтуватися на фактичну дату її подання. У реєстрі є можливість ознайомитись з усіма аспектами авторозподілу тієї чи іншої скарги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати