Згідно з положеннями статті 19 Закону України «Про запобігання корупції» Вища рада правосуддя своїм рішенням має затвердити антикорупційну програму.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Комітет ВРУ не підтримав законопроект про замороження підвищення окладу суддів".
Про це повідомляє прес-служба ВРП.
Як зазначається, процедура підготовки антикорупційних програм регулюється Порядком підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженим рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 8 грудня 2017 року № 1379 (далі – Порядок).
Так, відповідно до пункту 6 розділу III Порядку для погодження разом з антикорупційною програмою та супровідним листом до неї до НАЗК подаються:
- завірена в установленому порядку копія розпорядчого документа, яким її затверджено;
- матеріали щодо проведеної оцінки корупційних ризиків;
- інформація щодо проаналізованих нормативно-правових актів (у тому числі під час проведення оцінки корупційних ризиків);
- інформаційно-аналітичні матеріали за результатами публічного обговорення проекту антикорупційної програми.
Рішенням Вищої ради правосуддя від 20 лютого 2020 року № 537/0/15-20 затверджено звіт про оцінку корупційних ризиків у діяльності Вищої ради правосуддя.
Проект антикорупційної програми Вищої ради правосуддя на 2020 рік за посиланням.
Нагадаємо, запропоновані зміни щодо визначення розміру окладу суддів є суперечливими, - ВРП.