26 березня 2020, 10:07

У ТПП України пропонують скасувати туристичний збір до кінця 2020 року

ТПП України

Члени комітету підприємців туристично-готельної індустрії Торгово-промислової палати України звернулися до Прем’єр-міністра України з проханням розглянути пропоновані ними заходи для пом’якшення негативних наслідків пандемії на українському туристичному ринку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Члени Авіаційного комітету вимагають невідкладних заходів для збереження галузі".

Про це повідомляє ТПП України.

Як зазначається, у звʼязку зі скасуванням авіасполучення з Україною та забороною на в’їзд іноземців туристична галузь України опинилася у вкрай складній ситуації. Зокрема, за даними українських туроператорів в’їзного туризму, станом на 12 квітня скасовано до 90% запланованих організованих груп іноземних туристів в Україну на другу половину березня - квітень. Щотижня готелі недоотримують платежів на десятки мільйонів гривень, і це лише початок.

"Туристичний бізнес України стурбований такою ситуацією на ринку внутрішнього та в’їзного туризму. Члени комітету підприємців туристично-готельної індустрії Торгово-промислової палати України прогнозують, що чимало готелів і пансіонатів, які складають малий та середній бізнес, доведеться просто закрити, а ще частині - перевести персонал у неоплачувані відпустки на невизначений період", - вказали у ТПП України.

Так, члени комітету звернулися до Прем’єр-міністра України з проханням розглянути заходи для пом’якшення негативних наслідків пандемії на українському туристичному ринку:

1. Відтермінувати сплату готелями, іншими засобами розміщення, а також туроператорами внутрішнього та в’їзного туризму податкових платежів до кінця 2020 р.

2. Скасувати сплату соціальних внесків для працівників, які будуть змушені піти у неоплачувані відпустки. 

3. Звернутися до НБУ та комерційних банків України щодо запровадження 0% ставки по сплаті кредитів для підприємств туристичної сфери до кінця 2020 р.

4. Скасувати туристичний збір до кінця 2020 р.

Нагадаємо, ТПП України збирає звернення щодо одержання сертифіката про форс-мажор.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати