07 квітня 2022, 18:08

У TikTok з’явився офіційний акаунт України

Пресслужба МЗС

Відсьогодні Україна офіційно представлена в соціальній мережі TikTok. Новий англомовний акаунт — частина екосистеми цифрових каналів України для комунікації з міжнародною аудиторією, куди вже входять офіційний сайт України Ukraine.ua та однойменні профілі у Facebook, Instagram та Spotify.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МВС разом із експертами Google розпочали оцифрування наслідків російського вторгнення"

Нова сторінка фокусуватиметься на роботі з молодіжною аудиторією та в умовах війни буде виконувати важливі функції — поширювати верифіковану інформацію про війну росії проти України, об’єднувати мільйони людей для підтримки України та розповідати про Україну з різних точок зору в час, коли запит на таку інформацію є історично високим. 

З перших днів повномасштабної війни канали Ukraine.ua стали ключовим офіційним джерелом верифікованої інформації про Україну англійською мовою. Адаптований сайт надає оперативні новини 24/7, розповідає історії про героїчні вчинки українців — захисників свободи, фіксує воєнні злочини росії проти українського народу. За час існування веб-сайт вже переглянули понад 4 мільйони разів. 

Офіційні сторінки України у Facebook та Instagram, маючи сумарну аудиторію понад 1 мільйон підписників, охопили з 24 лютого понад 260 мільйонів іноземців. Сьогодні вони є дієвим інструментом протидії дезінформації, який розвінчує міфи та пропаганду. Ці канали просувають проукраїнські наративи — про Україну як країну свободи та гідності з тисячолітньою історією, унікальною культурною спадщиною, та її боротьбу на захисті європейських цінностей та безпеки світу. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати