23 вересня 2021, 19:04

У США адвокат замовив власне вбивство заради 10 млн доларів страхової виплати

Адвокат зі штату Південна Кароліна Алекс Мердо замовив власне вбивство, щоб його син отримав 10 млн доларів страховки. Проте Мердо вижив і тепер на нього чекає суд.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Громадянин Латвії засуджений до більше ніж 4-х років позбавлення волі за шахрайство з ІВ"

Про це повідомляє вебсайт американської телекомпанії NBC.

Алекс Мердо був у депресії та страждав від опіоїдної залежності, оскільки влітку цього року вбили його дружину та сина. Поліція кваліфікувала подвійне вбивство, але винних у смерті рідних Мердо не знайшли.

На момент загибелі молодший син Мердо був підозрюваним у справі про катастрофу човна, що сталася у 2019 р. Згідно з версією слідства, він перебував у стані алкогольного сп’яніння та спровокував аварію, в результаті якої загинула 19-річна Меллорі Біч. Хлопець не визнав себе винним та вийшов під заставу в розмірі 50 тис. доларів.

Спочатку Алекс Мердо хотів накласти на себе руки, але потім зрозумів, що у випадку самогубства страхова компанія нічого не виплатить його старшому синові, а він хотів зробити його забезпеченим. Тому Мердо вирішив найняти кілера Кертіса Едварда Сміта, якого колись представляв у судовому процесі за нанесення травм у 2012 р., а потім за перевищення швидкості у 2013 р.

Слідство встановило, що кілер стріляв в адвоката на узбіччі, коли той замінював колесо машини. Поранення було в голову, проте виявилося не смертельним. 61-річного пана Сміта звинуватили у пособництві самогубства та змові з метою здійснення страхового шахрайства, а також у розповсюдженні метамфетаміну та зберіганні марихуани. Про це йдеться у повідомленні правоохоронного відділу Південної Кароліни. 

Алекс Мердо не був одразу заарештований та очікує пред'явлення звинувачень у здійсненні страхового шахрайства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати