06 лютого 2020, 15:15

У січні міжнародні резерви України зросли майже на 1 млрд доларів

Прес-служба НБУ

Станом на 1 лютого 2020 р. міжнародні резерви України, за попередніми даними, становили 26 292,8 млн дол. США (в еквіваленті). У січні вони зросли на 3,9%, сягнувши найвищого рівня з листопада 2012 р. Збільшення міжнародних резервів у січні зумовлене як успішним розміщенням урядом єврооблігацій, так і операціями Нацбанку - з управління резервами та на валютному ринку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроект про платіжні послуги: НБУ презентував пропозиції".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Загалом динаміку резервів упродовж місяця визначали такі чинники:

  • операції Уряду з управління державним боргом. Наприкінці січня Уряд розмістив облігації зовнішньої державної позики на 1 250,0 млн євро. Водночас на обслуговування та погашення державного боргу в іноземній валюті було спрямовано 656,1 млн дол. США (в еквіваленті), з яких 602,2 млн дол. США - на виконання зобов’язань за облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП), номінованими у валюті;
  • операції НБУ на міжбанківському валютному ринку;
  • переоцінка фінансових інструментів (зміна ринкової вартості та курсу гривні до іноземних валют). У минулому місяці їхня вартість збільшилася на 170,6 млн дол. США (в еквіваленті).

Читайте також: "Нацбанк змінив процедуру розкриття банківської таємниці".

Уточнені дані можна знайти за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати