31 липня 2018, 18:00

У сфері обліку й аудиту жінки чекають на керівні позиції довше за чоловіків

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Жінки, які працюють у сфері фінансів, обліку та аудиту, чекають на просування кар'єрними сходами і досягнення топових позицій сім років і більше, тоді як для чоловіків цей строк майже вдвічі менший.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це свідчать результати нещодавно проведеного АССА дослідження "The slow path to the top: the careers of women in finance and accounting", зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "ОЕСР підвищить кваліфікацію слідчих для боротьби з фінансовими злочинами".

Відповідно до результатів дослідження, спочатку кар'єра чоловіків і жінок розвивається паралельно, однак через пару років чоловіки значно вириваються вперед, оскільки їх підвищують по службі охочіше.

Як зазначається, така ситуація пов'язана з тим, що жінкам доводиться частіше переривати робочий процес через народження дітей та йти в довготривалу відпустку. Крім того, досить значний відсоток керівників вищої ланки є чоловіками, тож, приймаючи рішення про підвищення, вони віддають перевагу сильній статі. Такі обставини вповільнюють кар'єрне зростання жінок.

Директор з професійних знань АССА Меггі МакГі (Maggie McGhee) зауважила, що кожна компанія сьогодні зобов'язана уникати будь-яких проявів гендерної нерівності, надаючи однакові можливості для побудови кар'єри як жінкам, так і чоловікам.

Нагадаємо, FRC представила оновлений Кодекс корпоративного управління.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати