24 червня 2019, 11:10

У Раді зареєстровано законопроект щодо забезпечення особистого голосування депутатами

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №10394 від 21.06.2019 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Третина українців підтримує судову реформу, проведену в 2014-2019 рр., - Центр Разумкова".

Так, законопроект розроблено з метою забезпечення врахування та відстоювання інтересів українського народу його представниками (народними депутатами України) під час прийняття ВРУ рішень, а також повноцінне виконання народними депутатами України наданих їм повноважень.

Проектом Закону пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування у ВРУ та/або її органах замість іншого народного депутата України (неособисте голосування). Таке діяння каратиметься штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як зазначається, у відповідності із ст. 216 КПК України, досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, Президент ліквідував Раду з питань судової реформи та Конституційну Комісію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати