14 квітня 2020, 17:19

У Раді обговорили положення законопроекту щодо використання рідкого біопалива

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Учасники засідання Підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг обговорили основні положення законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов’язковості використання рідкого біопалива (біокомпонентів) у галузі транспорту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Голова ВРУ підписав закони, ухвалені на позачерговій Раді".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, Мінекоенерго представило свої пропозиції до даної редакції проекту, які були враховані народними депутатами-членами Підкомітету. Ключові пункти:

- визначено розподіл повноважень ЦОВВ;

- державний контроль за додержанням вмісту нормативно визначеної обов’язкової частки біопалива у бензинах автомобільних покладається на Держекоінспекцію;

- моніторинг та контроль звітності суб’єктів господарювання покладається на Держенергоефективності;

- нормативно-правове регулювання та загальна координація - за Мінекоенерго.

Крім цього, проектом передбачено розширити коло суб’єктів господарювання, які підпадатимуть під державний контроль в частині додержання ними вмісту нормативно визначеної обов’язкової частки біопалива (біокомпонентів) у бензинах автомобільних, а також розширити коло товарної продукції з обов’язковим вмістом нормативно визначеної частки біопалива (біокомпонентів) у бензинах автомобільних (обов’язкове додавання в усі марки бензинів автомобільних, включаючи і бензини марки А-98).

Також передбачено зберегти можливість для суб’єктів господарювання, що виробляють біопалива (біокомпоненти), реалізовувати біопаливо на митній території України без підтвердження відповідності такого палива критеріям сталості.

Нагадаємо, Офіс протидії рейдерству відновлює колегіальний розгляд скарг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати