04 серпня 2022, 16:14

У МВС презентували мобільний застосунок для допомоги жертвам насильства

Пресслужба МВС

В Україні презентували мобільний застосунок, який дає можливість постраждалій особі викликати та отримати допомогу без телефонного дзвінка, не привертаючи увагу кривдника.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Український паспорт піднявся в рейтингу впливових паспортів"

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Також у застосунку є корисна інформація про види насильства, картою з всіма доступними сервісами поряд кнопкою виклику поліції. 

Застосунок уже працює, він доступний до звантаження у Google Play та App Store. Розробники зазначають що зовнішній вигляд і функціонал будуть змінюватись, адже це питання безпеки. Назва застосунку не розповсюджується публічно, щоб кривдник не зміг визначити його на телефоні жертви. Дізнатися подробиці щодо назви та встановлення можна, зателефонувавши на гарячу лінію 116-123. 

Презентований застосунок «закамуфльований» під звичайний (не виглядає, як застосунок для виклику поліції, та не викликає підозр в аб'юзера). Основні функції застосунку стають видимі тільки власниці телефону.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати