11 червня 2021, 11:36

У Мінрегіоні планують розширити інструменти цифровізації регіонів

Пресслужба Мінрегіону

Міністерство розвитку громад та територій України планує запровадити Портал кращих практик та Проєктний офіс цифрового регіонального розвитку. Як зазначається, ці інструменти допоможуть громадам не тільки збільшити дохід, але й залучити інвестиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд затвердив формат електронних документів містобудівної документації"

Про це розповів заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко на Міжнародному інвестиційному форумі, повідомляє пресслужба Мінрегіону.

«Серед основних напрямів цифрового розвитку регіонів — впровадження інноваційних технологій у системі управління розвитком міст на засадах концепції Смарт-сіті. А також — підвищення інституційної спроможності щодо розбудови ІТ-інфраструктури, створення цифрових платформ, системи відкритих даних тощо. Щодо кожного з цих напрямів  розробляється комплекс завдань, як для маленьких, так і для великих населених пунктів»,  зазначив Олександр Дудченко.

Заступник Міністра додав, що Портал кращих практик стане платформою для обміну досвідом між громадами. На ньому будуть створені умови для якісної взаємодії з CDTO (заступниками з цифрової трансформації) з інших регіонів. Також на порталі будуть публікуватися історії успіху та ІТ-рішення електронного урядування, що працюють в громадах/регіонах. 

Водночас Олександр Дудченко наголосив, що Проєктний офіс є не менш важливим інструментом для цифровізації регіонів. Мета його створення  підтримка громад у впровадженні проєктів цифрової трансформації.  Станом на сьогодні ці два інструменти знаходяться на стадії погодження концепції. 

Смарт-сіті — це місто, яке використовує сучасні технології для надання послуг та розв’язання міських проблем. Розумне місто робить такі речі, як покращення транспорту та доступності, покращення соціальних послуг, сприяє сталому розвитку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати