06 грудня 2022, 12:42

У Латвії анулювали ліцензію телеканалу "Дождь"

Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) на своєму засіданні вирішила анулювати латвійську ліцензію російського телеканалу "Дождь". Про це повідомило Delfi.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нафтові санкції ЄС проти росії набули чинності".

За словами керівника NEPLP Іварса Аболіньша, рішення ухвалено "з урахуванням державної безпеки та громадського порядку" та після оцінки комплексу порушень, допущених останнім часом: відсутність звукової доріжки державною мовою для трансляцій, зображення Криму на карті як частини території росії, допущене телеведучим найменування російської армії "нашою армією", можливе вираження підтримки російської армії.

Також було оцінено отриману від Служби державної безпеки інформацію, зміст якої не розголошено. Рішення набуде чинності 8 грудня, коли "Дождь" має припинити мовлення на території Латвії.

Враховуючи, що "Дождь" транслює свої програми не лише на телебаченні, а й на платформі YouTube, NEPLP попросить установити геоблокування каналу на цій платформі, щоб контент став недоступним у Латвії.

Рішення NEPLP може бути оскаржено.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати