10 листопада 2020, 12:00

У Комітеті Ради створили робочу групу щодо упорядкування структури акцизного податку

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики буде створено робочу групу з підготовки доопрацьованого законопроєкту щодо упорядкування структури акцизного податку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Штрафи за перебування у громадських місцях без маски: прийнято закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що на засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, яке відбулося 9 листопада, ухвалено рішення створити робочу групу з підготовки доопрацьованого законопроєкту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку.

Зокрема, робоча група, яку очолить народний депутат Олександр Ковальчук, має підготувати новий законопроєкт на основі тих, що уже зареєстровані в парламенті. Зокрема, на основі проєктів законів № 3704№ 3704-1№ 3706№ 2345№ 2632№ 3539№ 2342№ 3093.

"Законопроєкт має бути зважений та погоджений Міністерством фінансів і Кабінетом Міністрів. Це питання повинне бути вирішено не на шкоду державі та не на шкоду суспільству. Ми повинні дійти до консенсусу та вирішити його справедливо", - зазначив Голова Комітету Данило Гетманцев.

Нагадаємо, ВРУ прийняла закон щодо організації діяльності закладів професійної освіти.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати