20 жовтня 2021, 19:04

У Китаї каратимуть батьків за погану поведінку їхніх дітей

У Китаї підготували до розгляду законопроєкт, який дозволить карати батьків, чиї діти демонструють погану поведінку або вчиняють злочини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Визнання шлюбу недійсним: підстави та порядок"

Про це повідомляє вебсайт CNN.

У проєкті Закону «Про заохочення сімейної освіти» передбачено, що батьки та опікуни отримуватимуть догану і будуть змушені пройти навчальні програми, орієнтовані на сімейне виховання. Такі заходи застосовуватимуться до батьків, чиї діти, перебуваючи під їхньою опікою, демонструватимуть погану або злочинну поведінку.

«Існує багато причин, чому підлітки поводяться погано, але неналежне виховання або його відсутність у сім'ї є основною причиною», – зазначив Занг Тівей, представник Комісії з питань законодавства при Національному з'їзді народних представників Парламенту Китаю.

Ухилення від покарань може призвести до попередження, а потім до штрафу в розмірі до 1 тис. юанів (приблизно 156 доларів США) або затримання на строк до 5 днів залежно від тяжкості правопорушення.

Законопроєкт також закликає батьків організувати час для відпочинку дітей, ігор та фізичних вправ. Його розглянуть цього тижня на сесії Постійного комітету Парламенту.

Цьогоріч Китай приділив чимало уваги батьківству: починаючи з боротьби із залежністю молоді від онлайн-ігор, які вважаються формою «духовного опіуму», завершуючи припиненням «сліпого» поклоніння знаменитостям в Інтернеті. Міністерство освіти обмежило години проведення за комп’ютером для неповнолітніх, дозволяючи їм грати в онлайн-ігри протягом однієї години лише у п’ятницю, суботу та неділю. Уряд, стурбований важким академічним тягарем для дітей, скоротив кількість домашнього завдання та заборонив навчання після уроків з основних предметів у вихідні та канікули.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати