10 лютого 2023, 18:36

У Києві в разі тривалої відсутності водопостачання можуть оперативно під'єднати до генераторів понад 90% бюветів

Пресслужба КМДА

У Києві вже понад 90% від загальної кількості бюветних комплексів можуть бути оперативно підключені до генераторів у випадку тривалої відсутності централізованого водопостачання. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві працюють над розробкою Концепції ствердження української мови".

"Роботу з пошуку та придбання резервних джерел електро- та теплової енергії не припиняємо ні на мить. Одним із важливих елементів системи життєзабезпечення, яка повинна працювати у випадку надзвичайної ситуації, є бюветна мережа. Вона є тимчасовим джерелом води для містян у разі знеструмлення насосних станцій, поки роботу системи водопостачання не буде відновлено", – сказав він.

За словами Пантелеєва, мапа бюветів розміщена на сайті спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства "Київводфонд", яке здійснює обслуговування та ремонт бюветів, а також їх під'єднання до генераторів. На карті бювети позначені різними кольорами, зокрема, фіолетовим – ті комплекси, що мають можливість під'єднання до генератора.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати