18 червня 2020, 17:38

У Києві хочуть виділити кошти для виготовлення е-квитків для столичних учнів

Прес-служба Київради

Київ планує виділити 44 млн грн, щоб виготовити електронні квитки для столичних учнів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як перевести житлове приміщення у нежитлове, - роз’яснення".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати внесли зміни до Комплексної міської цільової програми "Електронна столиця" на 2019–2022 роки. 

"Йдеться про те, що місто має забезпечити учнів закладів загальної середньої освіти  Києва та ліцеїстів військових ліцеїв електронними квитками. Повноцінно система е-квитка запрацює у столиці з 1 липня", - зазначили у Київраді.

Зазначається, що минулоріч для виготовлення учнівських електронних проїзних документів місто передбачило 31,5 мільйони гривень. У результаті було зроблено понад 28 тисяч карток на загальну суму 3,5 мільйони. Решту коштів – майже 28 мільйонів гривень будуть освоювати цього року. 

"Загалом фінансування програми у частині виготовлення електронних квитків для учнів закладів загальної середньої освіти та ліцеїстів військових ліцеїв Києва складає 44 мільйони гривень. Із них 28 мільйонів ми переносимо з минулого року. Окрім того, на цей рік додатково виділяємо 8 мільйонів. Таку ж суму закладаємо на наступний 2021 рік. Так ми зможемо забезпечити понад 300 тисяч учнів електронними квитками для проїзду в громадському транспорті", - розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков

Проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, аеропорт "Київ" відновив роботу.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати