17 червня 2020, 13:58

Аеропорт "Київ" відновив роботу

Прес-служба КМДА

Міжнародний аеропорт "Київ" ім. Сікорського відновив роботу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цього року в столиці планують замінити понад 100 км тепломереж - Кличко".

Про це заявив мер столиці Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"...Авіакомпанії отримали дозвіл Державіаслужби на здійснення міжнародних рейсів із аеропорту "Київ"", - сказав мер. За його словами, місто не закривало аеропорт. Авіакомпанії не могли виконувати рейси через заборону на міжнародне авіасполучення.

"Ми розуміємо всю складність ситуації, розуміємо, що через вимушене призупинення перевезень пасажирів аеропорт несе великі збитки. Щомісяця підприємство втрачає майже 27 млн грн. Тому сьогодні є 3 варіанти вирішення проблем аеропорту "Київ", аби він зміг повноцінно відновити свою роботу", - зауважив мер Києва.

Так, перший варіант - скоротити витрати і звільнити частину співробітників. Другий варіант - збільшення доходів за допомогою встановлення мінімальних фіксованих ставок на авіа обслуговування і закріплення їх на законодавчому рівні. Це рішення має ухвалювати Кабінет Міністрів.

"Третій варіант - необхідно здійснити розподіл пасажиропотоку в київському авіавузлі - між аеропортами "Бориспіль" і "Київ". Саме такий підхід, на думку фахівців, допоможе швидко відновити роботу авіагалузі після карантину. І це рішення також повинен затвердити Уряд", - зазначив Віталій Кличко. Він зауважив, що свої пропозиції місто вже передало до КМУ.

Нагадаємо, у Києві посилили контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати