06 вересня 2021, 15:23

У Херсонському апеляційному суді обрано суддів на адміністративні посади

Пресслужба Херсонського апеляційного суду

3 вересня 2021 року в Херсонському апеляційному суді відбулися загальні збори суддів, на яких вирішувалося питання про обрання суддів на адміністративні посади.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КАС ВС розглянув справу щодо оподаткування прощеної банком суми основного боргу за фінансовим кредитом в інвалюті"

Про це повідомляє пресслужба ХАС.

Нагадаємо, що відповідно до ст.20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» адміністративними посадами в суді є посади голови суду та заступника (заступників) голови суду, які обираються зборами суддів відповідного суду з числа суддів цього суду шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

Колектив суддів Херсонського апеляційного суду, висловив довіру Олександру Івановичу Коровайку, обравши його головою суду.

Заступниками голови суду обрано Кузнєцову Олену Анатоліївну та Заіченка Володимира Леонідовича.

Секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ обрано Литвиненко Інну Іванівну, а секретарем судової палати з розгляду цивільних  справ -  Приходько Ларису Антонівну.

Також суддями-спікерами апеляційного суду обрано суддю судової палати з розгляду кримінальних справ Батрака Віталія Володимировича та суддю судової палати з розгляду цивільних  справ Семиженка Геннадія Володимировича.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати