04 грудня 2020, 16:15

Тринадцятий спиртовий актив приватизовано за 84 000 777 грн

Прес-служба Фонду держмайна України

4 грудня 2020 року відбувся онлайн аукціон з приватизації Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП «Укрспирт» з переможною ставкою в розмірі понад з 84 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Залозецьке МПД та зберігання спирту приватизовано за 80 010 000 грн"

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

В аукціоні за право власності на цей об’єкт спиртової галузі змагалися 5 учасників, які в конкурентних торгах підвищили ціну зі стартових 31,7 млн грн до 84 млн грн, таким чином ціна зросла у 2,7 разів від стартової.

Після підписання протоколу про результати аукціону, переможець отримає можливість укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Мартинівського МПД вважатиметься офіційно завершеним, а новий власник матиме можливість отримати ліцензію на виробництво спирту.

Це вже тринадцятий успішний аукціон з приватизації спиртових активів, що свідчить про реальну зацікавленість бізнесу в інвестиціях у цю галузь і в участі в новому ринку з прозорими та єдиними для всіх правилами.

Нагадаємо, Довжоцьке МПД та зберігання спирту приватизовано за 61 000 100 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати