10 квітня 2024, 14:31

Транспортні засоби для закладів охорони здоров’я можуть визнаватись гуманітарною допомогою

Пресслужба Мінсоцполітики

Заклади охорони здоров’я комунальної та державної форм власності можуть отримувати транспортні засоби як гуманітарну допомогу з-за кордону для забезпечення медичного обслуговування населення. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спадкування за заповітом подружжя: що треба знати".

Зміни до постанови Кабінету Міністрів №953 "Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану" були схвалені на засіданні Уряду 9 квітня 2024 року.

Зокрема, гуманітарною допомогою за декларативним принципом визнаються транспортні засоби, що завозяться на митну територію України для подальшої передачі закладам охорони здоровʼя державної та комунальної форм власності.

Йдеться про такий перелік транспортних засобів:

  • легкові автомобілі з обʼємом двигуна не більш як 2 000 куб. сантиметрів; 

  • легкові автомобілі з обʼємом двигуна не більш як 4 200 куб. сантиметрів для потреб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; 

  • автомобілі плагін-гібридні тa електромобілі, вартість яких не перевищує 190 розмірів мінімальної заробітної плати (встановленої законом на 1 січня року, в якому вони ввозяться на митну територію України); 

  • транспортні засоби спеціального та спеціалізованого призначення (крім таксі, автомобілів інкасації).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати