28 січня 2021, 11:09

ТОП-3 питань щодо подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані

Прес-служба НАЗК

30 грудня 2020 року був відновлений обов’язок подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. У НАЗК відібрали 3 найчастіші питання щодо особливостей подання таких повідомлень.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які декларації потрібно подавати у разі, якщо звільнилися з публічної служби?"

Чи потрібно тепер подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані? 

Так, якщо ви є суб’єктом декларування, який займає відповідальне та особливо відповідальне становище. Або ж ви займаєте посаду, пов’язану з високим рівнем корупційних ризиків. Детальніше з переліком таких посад можливо ознайомитись за посиланням.

Якщо суттєві зміни у майновому стані відбулися у період, коли була скасована норма Закону, що передбачала подання повідомлень, чи потрібно подавати повідомлення тепер? 

Ні, потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані лише щодо тих змін, які виникли з 30 грудня 2020 року. Про зміни у майновому стані, які виникли до цієї дати, повідомляти не потрібно. 

Якщо член моєї родини придбав майно, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів, чи потрібно подавати повідомлення про зміни у майновому стані?

Ні, інформація про отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку членом сім’ї суб’єкта декларування не повідомляється. 

Докладніше про те, як правильно подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо,

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати