10 січня 2024, 14:50

Тендери з відновлення зруйнованого житла на Київщині: БЕБ виявило порушень на 105 млн грн

Пресслужба БЕБ

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки в Київській області проаналізували близько трьох тисяч тендерних закупівель на загальну суму 32 млрд гривень. Про це повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Поставка комплектуючих для дронів: до санкційного списку внесли 10 російських суб’єктів".

Як зазначається, особливу увагу аналітики приділяли питанню відбудови житла на Київщині, що постраждало внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації. Загальна сума ризикових закупівель у цій сфері складає понад 105 млн гривень.

"Основне порушення в згадуваних закупівлях – завищення цін на товари, роботи та послуги (у деяких випадках від 2 до 20 млн грн). Також інколи переможці тендерних закупівель фігурують у кримінальних провадженнях за статтею 191 КК України або заявлені у тендерній документації працівники виконують роботи одночасно на 10 і більше об’єктах. З метою підвищення ефективності прийняття управлінських рішень та упередження неефективного використання бюджетних коштів організаторам торгів вже направлені рекомендації задля попередження можливих зловживань", – ідеться в повідомленні.

У Київській обласній військовій адміністрації наголосили, що вже визначено підрядні організації, з якими не будуть продовжувати договори на проведення відновлювальних робіт.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати