10 січня 2024, 10:41

Поставка комплектуючих для дронів: до санкційного списку внесли 10 російських суб’єктів

Пресслужба БЕБ

За ініціативи детективів БЕБ України Указом Президента України застосовані персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи щодо 5-и юридичних та 5-и фізичних осіб, які причетні до виготовлення російських дронів. Про це повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ викрило мережу продажу фальсифікованих сигарет у Києві".

Як зазначається, російські компанії в обхід введених санкцій здійснювали поставки комплектуючих для виробництва дронів-камікадзе "Ланцет". Зокрема йдеться про "Концерн Калашнікова" та повʼязані з ним компанії та особи.

Довідково

В ЗУ "Про санкції" до органів, що можуть застосовувати, скасовувати та вносити зміни до санкцій, відносяться лише Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Національний банк України та Служба безпеки України.

Водночас відповідно до Постанови КМУ Бюро економічної безпеки України є субʼєктом забезпечення реалізації санкційної політики.

Наразі триває робота над включенням БЕБ до переліку центральних органів виконавчої влади, які є суб’єктом застосовування, скасування та внесення змін до санкцій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати