28 квітня 2020, 18:43

Світовий банк виділив Україні $135 млн на медицину

Урядовий портал

Україна отримає від Світового Банку 135 мільйонів доларів. Відповідне рішення сьогодні – 28 квітня 2020 року - прийняла Рада директорів банку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Економічна турбулентність турбує людей більше, ніж коронавірус".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на додаткове фінансування Проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей"», який реалізовується в Україні за підтримки Світового банку з 2015 року.

Передбачається, що 35 мільйонів доларів з цієї суми буде спрямовано на заходи посилення захисту населення та протидії поширенню епідемії COVID-19.

Іншу частину коштів буде використано на закупівлю сучасного обладнання для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги та посилення спроможності лікарень надавати якісну допомогу при інсультах у регіонах України, а також на інші заходи в рамках впровадження реформи системи охорони здоров’я та зміцнення потенціалу Національної служби охорони здоров’я України.

"Це додаткове фінансування допоможе Україні в оновленні приблизно 40 відділень екстреної медичної допомоги та інсультних відділень, забезпечуючи можливість лікарням проводити складні медичні процедури із використанням високотехнологічного обладнання та відповідних протоколів лікування", – зазначив Алекс Кремер, виконуючий обов’язки Директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України.

Нагадаємо, Президент підписав закон про ринок землі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати