16 вересня 2020, 9:46

Світлана Теуш - новий партнер Redcliffe Partners

Redcliffe Partners

Юридична компанія Redcliffe Partners повідомила про призначення партнером Світлани Теуш, яка очолює практики відновлюваної енергетики, нерухомості та будівництва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


teush_w"Світлана працює з нами вже чотири роки. Вона, разом зі своєю командою, перетворила практики відновлюваної енергетики, будівництва та нерухомості в одні з найпотужніших на ринку", - коментує керуючий партнер Олексій Сошенко. "Світлана брала активну участь у різноманітних заходах з розвитку бізнесу, що зробило юридичну компанію Redcliffe Partners більш помітною у цих галузях”.

За цей час команда Redcliffe працювала над низкою визначних транзакцій в регіоні, у тому числі, щодо проектного фінансування вітроенергетичного проекту "Сиваш" потужністю 250 МВт та будівництва нового приватного зернового терміналу в українському чорноморському порту "Південний".

Світлана має понад 15 років практичного досвіду з юридичного супроводу міжнародних та локальних транзакцій та надання експертних консультацій з питань реформування енергетичної та будівельної галузей. До того ж, вона є одним з небагатьох юристів в Україні, які мають значний досвід роботи з договірними формами Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC), які все частіше використовуються у міжнародних будівельних проектах в Україні, та є автором численних публікацій з цієї теми.

Світлана є членом Національної комісії з питань навколишнього середовища та енергетики Міжнародної торгової палати та медіатором Центру з вирішення спорів і переговорів Секретаріату Енергетичного співтовариства. Вона є членом наглядової ради Біоенергетичної асоціації України та регулярно діяльності Української вітроенергетичної асоціації. В минулому, вона також обіймала посаду члена правління Європейсько-українського енергетичного агентства.

Пані Світлана має ступінь кандидата юридичних наук, яку вона отримала у КНУ ім. Т. Шевченка, та успішно завершила курси Флорентійської школи регулювання "Регулювання енергетичного сектору" та "Регулювання транс'європейських енергетичних мереж", що дозволяє їй надавати клієнтам поглиблені, з галузевим фокусом, консультації.

Світлана визнана серед визначних юристів з питань енергетики  та природних ресурсів, а також нерухомості, будівництва та землі згідно з рейтинговим дослідженням ''Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2020''.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати