18 жовтня 2021, 11:12

Судові засідання Верховного Суду: які справи розгляне Суд цього тижня?

Пресслужба Верховного Суду

Верховний Суд опублікував анонс засідань у справах, які можуть бути цікавими для правників та громадськості.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Правова позиція КАС ВС у справі про визначення вартості розповсюдження реклами на телебаченні"

19 жовтня 2021 року о 14:00 Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розгляне справу № 380/142/20, у якій позивачі просять визнати протиправною та скасувати ухвалу Львівської міської ради про затвердження детального плану території у районі площі Ринок в частині плану території за відповідною адресою. Заявники вважають це рішення протиправним, оскільки відповідач не дотримався вимог щодо проведення громадських слухань, зокрема, в частині процедури їх оголошення, а також не погодив зазначений план території з Комітетом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та іншими органами охорони культурної спадщини з огляду на те, що об’єкт будівництва знаходиться в межах зони, охоронюваної ЮНЕСКО.

20 жовтня о 15:00 КАС ВС продовжить розгляд справи № 9901/73/21, у якій позивач оскаржив Указ Президента України від 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» у частині застосування до нього санкцій.

Того ж дня о 10:00 Велика Палата ВС розгляне заяву про перегляд судових рішень на підставі рішення Європейського суду з прав людини від 24 червня 2021 року у справі «Галамай проти України» (заява № 44801/13).

ЄСПЛ встановив порушення п. 1 та підпункту «с» п. 3 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, вказавши, що обмеження доступу заявника до захисника під час проведення слідчих дій підірвало загальну справедливість кримінального провадження щодо нього.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати