09 лютого 2022, 9:21

Суд зобов’язав спростувати неправдиву інформацію про керівницю агентства нерухомості, поширену в Facebook

Пресслужба Львівського апеляційного суду

У Львівському апеляційному суді розглянуто цивільну справу за апеляційною скаргою адвоката, яка стосувалась захисту честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Алгоритм дій в разі інтернет-шахрайства"

Керівниця одного з місцевих агентств нерухомості звернулась до Червоноградського міського суду Львівської області з позовом про відшкодування моральної шкоди у розмірі 10 тис. грн. та судовий збір, за поширення у соціальній мережі Facebook неправдивої інформації, яка принижує її репутацію.

Відповідачка, на своїй особистій сторінці писала, що власниця квартири та водночас клієнтка позивачки є шахрайкою, а сама керівниця агенції нерухомості – надає неякісні послуги, й закликала усіх осіб оминати її, як ріелтора та не користуватись такими послугами.

Рішенням першої інстанції позовні вимоги задоволено частково. Зокрема, зобов’язано відповідачку упродовж 10 днів з дня набрання рішення законної сили, спростувати поширену неправдиву інформацію у формі інформаційного повідомлення та стягнути шкоду у розмірі 5 тис. грн., а судового збору – 2305,20 грн.

Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду погодилася з рішенням першої інстанції щодо неправдивої інформації та постановила рішення Червоноградського міського суду Львівської області залишити без змін. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати